Get Adobe Flash player
Start Kontakt

Kontakt

OSP 33 8178 998 , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Pan Wiesław Steczek
tel. 0602-116-947

Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczyrku Pan Tomasz Przybyła

tel. 519-894-834

e-mail do administratora

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odwiedziło nas:

Odsłon : 23060
No images

Przekaż1% podatku na OSP.

OSP w Szczyrku zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest nasza straż pożarna.Prosimy w zeznaniu podatkowym PIT w pozycji wniosek o przekazanie 1% wpisać nazwę Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Nr KRS 0000116212 dodatkowo w pozycji N informacje uzupełniające należy wpisać 1% dla OSP Szczyrk 43-370 ul.Myśliwska 42 woj.śląskie. Bardzo dziękujemy za wpłaty , które zostaną przeznaczone na doposażenie naszej jednostki .Dziękuje