Get Adobe Flash player
Start Członkowie

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczyrku.

Członkowie czynni:

Steczek Wiesław, Kruczek Andrzej, Wawrzuta Roman, Byrdy Bogusław,  Byrdy Józef,  Czembor Krzysztof, Doruch Józef , Gembala Dariusz, Goryl Stefan, Górny Bartłomiej, Kornaś Krzysztof, Krupa Andrzej, Krupa Jan, Kubica Grzegorz, Kurysia Janusz, Leja Jakub, Marek Aleksander, Marek Grzegorz, Marek Jakub, Marek Krzysztof, Marek Michał, Marek Rafał, Marek Tadeusz,Marek Tomasz,Marek Wiesław,Migdał Mateusz, Migdał Mariusz, Płoszaj Jacek.Przybyła Bartłomiej,Przybyła Józef, Przybyła Tomasz (Icantek), Przybyła Tomasz, Steczek Dariusz, Steczek Robert, Strzelczyk Marcin, Urbanek Łukasz, Urbaniec Jakub, Urbaniec Jan, Urbaniec Piotr, Urbaniec Rafał, Wawrzuta Jan, Wątroba Tomasz, Wątroba Edward, Wieczorek Józef, Więzik Tomasz, Więzik Wojciech, Zygmunt Michał

Członkowie honorowi:

Marek Michał, Wawrzuta Jan.

Członek wspierający:

Kazimierz Szewczyk.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza:

Byrdy Miłosz, Hutyra Patryk, Kruczek Piotr, Płoszaj Dawid,  Przybyła Tomasz, Więzik Jan, Węgrzynkiewicz Maciej, Płoszaj Dominika.

Odwiedziło nas:

Odsłon : 23059
No images

Przekaż1% podatku na OSP.

OSP w Szczyrku zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest nasza straż pożarna.Prosimy w zeznaniu podatkowym PIT w pozycji wniosek o przekazanie 1% wpisać nazwę Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Nr KRS 0000116212 dodatkowo w pozycji N informacje uzupełniające należy wpisać 1% dla OSP Szczyrk 43-370 ul.Myśliwska 42 woj.śląskie. Bardzo dziękujemy za wpłaty , które zostaną przeznaczone na doposażenie naszej jednostki .Dziękuje